اینستاگرام در فکر نمایش محتوای افرادی است که فالو نکرده‌اید

اینستاگرام در حال اضافه‌کردن ۲ فید جدید به بخش Home است و از این پس فقط محتوای افرادی که فالو کرده‌اید را تماشا نمی‌کنید. همچنین به نظر می‌رسد این ویژگی به صورت شخصی‌سازی است تا هرکاربری آن‌طور که راحت‌تر است فید‌های خودرا شخصی‌سازی کند.

آپدیت جدید فید اینستاگرام

این آپدیت که‌به‌نظر می‌رسد در حال آزمایش است به زودی برای تمام کاربران فعال می‌شود. فید‌های جدید به ۳ شکل ارائه می‌شوند.

۱.فید Home

این فید در واقع اینستاگرام فعلی است و بر اساس بازخورد شما پست‌های موردعلاقه و محبوب‌تر را برای شما نمایش میدهد.

۲. فید دلخواه

در این فید می‌توانید یک لیست از حساب‌هایی که دوست ندارید پست‌های آن‌هارا از دست دهید برای شما نمایش داده شود. ویژگی که بسیاری از کاربران اینستاگرام مدت‌ها منتظر آن بودند.

۳. فید فالوشده‌ها

در این فید فقط پست‌های اکانت‌های فالو شده نمایش داده می‌شود و خبری از پست‌های محبوب و … نیست.

اینستاگرام در فکر نمایش محتوای افرادی است که فالو نکرده‌اید

در ویدیویی که توسط مدیر اینستاگرام آدام موسری منتشر شد دو فید جدید نمایش داده می‌شوند. موسری می‌گوید این تغییرات در تلاشی برای این است که کاربران احساس خوبی در زمان استفاده از اینستاگرام داشته باشد.

او معتقد است که شخصی‌سازی فید می‌تواند تجربه‌مثبت‌تری برای کاربران ایجاد کند. همچنین فید اصلی یا Home به مرور زمان ممکن است پیشنهادات بیشتری برای نمایش داشته باشد به همین خاطر «فید فالو شده‌ها» را برای کاربران ایجاد کردیم تا از پست‌ها عقب نمانند.

صفحات بامحتوای خوب بیشتر رشد می‌کنند

وقتی صحبت از بیشتر دیده شدن پست‌ها می‌شود خبر خوبی‌ست زیرا این پتانسیل را ایجاد می‌کند که صفحه و پست‌ها برای افراد بیشتری نماش داده شوند. هرچند که نمایش تصادفی پست‌ها در فید ممکن است تجربه نامطلوبی را ایجاد کند اما امکان شخصی‌سازی راه خوبی برای تغییر آن است.

موسری در ادامه می‌گوید امیدوار است این ویژگی در نیمه اول ۲۰۲۲ به صورت کامل رونمایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید