خرده محتوا چطور مسیر یادگیری سئو و دیجیتال مارکتینگ را طولانی می‌کند

برای یادگیری سئو و دیجیتال مارکتینگ درک هر بخش از دانش اهمیت بسیاری دارد، و برای درک بهتر نیاز است تا حتی کوچکترین نکات را مفصل و کامل یاد بگیریم.

دقیقا به همین خاطر است که خرده محتواها (محتواهای کم و کوتاه) هیچوقت نمی‌توانند مارا به بینش و درک اصلی محتوا برسانند، یکی از بزرگترین رسانه‌های خرده‌محتواها شبکه‌های اجتماعی است که با پخش ویدیو‌های کوتاه و یا پست‌های خلاصه شده تصمیم دارند مفاهیم ۲۰۰ صفحه کتاب را ارئه دهند.

ارائه چنین آموزش‌هایی ممکن است تا حدودی شما را از مفاهیم کلی آگاه کند اما مسیر یادگیری سئو و دیجیتال مارکتینگ را برای شما بسیار طولانی‌تر خواهد کرد و چند عیب کلی خواهد داشت که در ادامه به آن‌ها میپردازیم.

لزوم ترتیب یادگیری

زمانی که یک دانش‌را فرامیگیریم بسیار اهمیت دارد که درس‌های آن‌را به ترتیب درست طی کنیم، مثلا زمانی که وارد دانشگاه می‌شوید قبل از فراگیری ریاضی ۳ باید ریاضی ۲ و قبل از آن ریاضی پایه را فرابگیرید، زیرا هر درس و هر مفهوم پیش‌نیاز‌هایی دارد.

اگر قرار باشد تمام دروس را بدون ترتیب اصلی مشاهده کنید نتیجه آن تنها سردرگمی است و مسیری که شاید در ۱ سال برای یادگیری یک دانش می‌توانید طی کنید در ۳ سال آن‌هم با کیفیت کمتر فراخواهید گرفت.

این دقیقا مشکل خرده‌محتواهاست که ممکن است که بیشتر در شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌شود اما نمونه آن‌را در همه‌جا می‌توانید مشاهده کنید.

اهمیت درک دانش سئو و دیجیتال مارکتینگ

امروز خرده‌محتوایی در مورد (نیچه مارکتینگ) مشاهده کردید که تا به امروز این مفهوم را نمیدانستید، در ۲ خط کوتاه توضیح داده شد که نیچ مارکتینگ ورود به بخشی از بازار و تخصصی کار کردن است، تا اینجا مفهوم را فهمیده‌اید و احساس می‌کنید امروز دانش جدید به شما اضافه شده است.

در صورتی که نیچ مارکتینگ مبانی و روش‌های بسیار مختلفی دارد که نیاز است تا برای درک بهتر آن تمام آن‌ها را مطالعه کنید.

قدرت تصمیم گیری

گوگل مدتی پیش اعلام کرده که نرخ ماندگاری افراد در صفحات سایت شما یک فاکتور سئو نیست، خواندن همین یک جمله کافی است تا همه از این پس تلاشی برای افزایش نرخ ماندگاری نداشته باشند.

اما فردی که تمامی مفاهیم و کارکردهارا پیش از این مطالعه کرده است می‌داند که چنین چیزی شاید برای گوگل یک فاکتور نباشد اما روی سایر فاکتور‌ها تاثیرگذار بوده و در نهایت باعث رشد سئو خواهد شد.

درست اینجاست که قدرت تصمیم‌گیری با یادگرفتن کامل مفاهیم و ابعاد یک دانش به‌دست خواهد آمد، این دقیقا همان دلیلی است که ما در راه‌دیجیتال برای شما درس‌های سئو و دیجیتال مارکتینگ را آماده کرده‌ایم تا هیچ بخشی را از دست ندهید.

درس‌های سئو را به ترتیب بخوانید
نوشته‌های دیگر را در صفحه سئو دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید