توییتر بلو با ۸ دلار به شما تیک آبی می‌دهد

اشتراک جدید توییتر یعنی «توییتر بلو» ۸ دلار در ماه هزینه دارد و یکی از ویژگی‌های آن دادن تیک آبی به هرکسی است که این اشتراک را تهیه می‌کند

تا پیش از این توییتر فقط جهت تایید هویت اشخاص یا شرکت‌ها و سازمان‌ها تیک آبی ارائه میداد اما حالا هر کسی که تیک آبی دارد الزاما به دلیل تایید هویت او نیست و ممکن است به خاطر تهیه اشتراک بلو توییتر باشد.

توییتر بلو با ۸ دلار به شما تیک آبی می‌دهد

در صورتی که ابتدا وارد پروفایل کاربردی شخصی شوید و روی تیک آبی او کلیک کنید توییتر به شما می‌گوید که او چطور توانسته تیک آبی را بدست آورد. برای مثال در تصویر بالا می‌توانید ببینید فرد دوم به دلیل خرید اشتراک توییتر بلو تیک ابی دارد.

از زمان اجرای این طرح حساب‌های جعلی زیادی ساخته شده که به دلیل داشتن تیک آبی بلو بیشتر کاربران فکر میکنند حساب‌های رسمی هستند، هرچند توییتر تلاش می‌کند چنین اکانت‌هایی را مسدود کند اما ممکن است در همین مدت کوتاه به اهدافشان برسند.

علاقه‌مندان برای تهیه اشتراک بلو توییتر می‌توانند ابتدا نسخه اندروید و IOS توییتر را آپدیت کنند و سپس منتظر بمانند تا این ویژگی برای آن‌ها هم فعال شود.

آیا اشتراک توییتر بلو فقط برای تیک آبی است؟

توییتر بلو با ۸ دلار به شما تیک آبی می‌دهد

بر اساس تصویری که نمایش داده می‌شود اشتراک توییتر بلو احتمالا ویژگی‌های بیشتری در آینده نیز برای شما اضافه می‌کند، برای مثال میتوانید ویدیو‌های طولانی‌تری پست کرد یا اینکه ویژگی‌های جدید توییتر ابتدا برای شما فعال می‌شود.

نظر شما در مورد توییتر بلو چیست؟

آپدیت ۲۰ آبان ۱۴۰۱
کاربران زیادی گزارش داده‌اند این ویژگی غیر فعال شده است و همچنین تیک آبی بسیاری از افراد هم از آن‌ها به دلیل عدم رعایت قوانین گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید