توییتر از ویژگی Coins رونمایی می‌کند

توییتر به معرفی توکن داخلی خود، برای اهدای پاداش به خالقان، نزدیک‌تر شده است.

به گزارش زوم ارز و بنا به سخنان جین مانچون وانگ، متخصص مهندسی معکوس، فاش کرد که به نظر می‌رسد شرکت شبکه اجتماعی توییتر، به راه‌اندازی یک ویژگی جدید بانام Coins نزدیک‌تر شده است.

این ویژگی، امکان پاداش دادن به کاربران برای پست کردن توییت‌های مشخصی از طریق استفاده از توکن داخلی توییتر به کمک ارز فیات، را فراهم خواهد کرد.

این ویژگی شامل تکمیل تراکنش‌ها از طریق پلتفرم فناوری اینترنتی Stripe، که پرداخت‌ها و بقیه انواع تراکنش‌ها را در کشورهایی گوناگون از سراسر جهان پردازش می‌کند، خواهد شد.

از ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲، شایعات پیرامون ویژگی جدید اهدای پاداش در توییتر و ارز داخلی آن، که هنوز راه‌اندازی نشده‌اند، پدید آمدند.

توییتر از ویژگی Coins رونمایی می‌کند

همان‌طور که توسط سایت U.Today گزارش شد، توییتر پس‌ازاینکه توسط ایلان ماسک، کارآفرین حوزه فناوری و مالک تسلا، SpaceX و چند شرکت دیگر، تصاحب شد، از برنامه‌های خود پیرامون راه‌اندازی یک کیف پول رمز ارزی دست کشید. به دنبال این خبر، دوج کوین با ضربه مواجه شد و افتی ۱۰ درصدی را به خود دید. این افت، حساسیت این کوین نسبت به اخبار مرتبط با ماسک و شرکت‌های وی را نشان داد.

اخیراً، توییتر یک ویژگی رمز ارزی جدید نیز راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان جستجو برای قیمت به‌روز ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا چارت‌های قیمتی بیت کوین و اتریوم را، صرفاً با تایپ کردن نام یا نماد آن‌ها در بخش جستجوی این اپلیکیشن، مشاهده کنند. باوجود اضافه شدن این ویژگی، معامله‌گران امکان دستیابی به داده‌های به‌روز از بازار رمز ارزها در توییتر را خواهند داشت.

توییتر از ویژگی Coins رونمایی می‌کند

1 دیدگاه برای “توییتر از ویژگی Coins رونمایی می‌کند

  1. Avatar
    DARAB Sarfaraz گفته:

    البته من دانشي در اين زمينه ندارم كه قابل توجه كارشناسان قرار گيرد اما چون در بازارفركس وكريپتو كارميكنم از حدود هشت ماه ببل زمان اوج سحبت در مورد توييتر يك اير دراپ توكني معرفي كرد بنام توييتر بعد اقاي ماسك قرارداد خريد را به هم زد و در اخر خريد و ماهم در ان ايردراپ مقدار قابل توجهي از ان توكن را مجاني گرفتيم البته پر واضح بود با امدن اقاي ماسك به توييتر انجا جايي بهتر براي بازار كريپتو بشود

دیدگاهتان را بنویسید