قوانین و مقررات راه‌دیجیتال

مشابه تمام سرویس‌ها در دنیا استفاده از خدمات راه‌دیجیتال نیز منوط به پذیرفتن این قوانین است. استفاده شما از راه‌دیجیتال به معنای این است که شما این قوانین را پذیرفته اید.

تلاش ما این است که این قوانین حقوق سایر کاربران را فراهم کند و کمک کند تا راه‌دیجیتال برای همیشه امکان ارائه خدمات در سطح کیفیت عالی را داشته باشد.

بخش عمومی

در بازه زمانی مختلف راه‌دیجیتال ممکن است نوع ارائه خدمات و فعالیت خود را تغییر دهد و استفاده از خدمات به معنی پذیرفتن هرگونه تغییرات در آینده است.

کپی رایت

هر نوع کپی‌برداری از لوگو، ظاهر سایت, صفحات و نوشته‌ها, فایل‌ها، اطلاعات کاربران، دیدگاه‌ها و انواع دیتای موجود در راه‌دیجیتال تنها با کسب اجازه کتبی از راه دیجیتال امکان پذیر است و در صورت رعایت نکردن این موضوع حق پیگرد قانونی را برای راه‌دیجیتال محفوظ است.

قوانین استفاده از خدمات

  • فایل ها و آموزش‌های غیر رایگان تنها برای خریدار آن مجاز به استفاده بود و در صورت مشاهده اشتراک‌گذاری فایل‌ها، راه دیجیتال ضمن مسدودی حساب کاربری اختیارات پیگیری قانونی را خواهد داشت.
  • پنل کاربری تنها متعلق به 1 فرد است و در صورت شناسایی استفاده بیش از ۱ نفر حساب کاربری را مسدود خواهد کرد.
  • در صورتی که در یک محصول شرایط پشتیبانی نوشته شده باشد راه دیجیتال این نوع خدمات را ارائه می‌دهد. در غیر این صورت محصولاتی که شامل این عنوان نیستند فاقد پشتیبانی خواهند بود.
  • تمامی محصولات و خدمات راه دیجیتال تنها در آدرس rahdigital.ir ارائه می‌شود و راه‌دیجیتال در هیچ محل دیگری خدمات خود را ارائه نمی‌دهد.
  • تنها راه ارتباط راه‌دیجیتال در صفحه تماس با ما خواهد بود.
  • هر کاربر تنها با ۱ ایمیل میتواند عضو شده و از خدمات راه‌دیجیتال استفاده کند.
  • بازگشت وجه برای دوره‌های آموزشی به دلیل داشتن درس‌های رایگان امکان‌پذیر نیست.

استفاده از بات‌ها و کراولرها و روش‌های ذخیره‌سازی صفحات در راه‌دیجیتال ممنوع هست و هر فرد یا حساب کاربری تنها در شرایطی که وارد وب‌سایت راه‌دیجیتال شود می‌تواند از خدمات آن استفاده کند.

در صورت استفاده از نام کاربری یا مشخصات نامتعارف یا ارسال دیدگاه و پیام‌هایی نامتعارف راه‌دیجیتال این حق را برای خود میداند که از ادامه خدمات به کاربر، با مسدود کردن حساب کاربری و حتی «پیگیری حقوق برای جبران خسارت» اقدام کند.

هزینه پرداختی هر اکانت برای ۱ نفر و ۱ اشتراک است، به همین خاطر استفاده آن توسط چندین نفر غیر اخلاقی و صحیح نیست، به همین دلیل راه‌دیجیتال به کمک سرویس‌های آمار استفاده چندین نفره از یک اکانت را شناسایی و آن را مسدود خواهد کرد.