همان‌طور که میدانید قوانین لازمه هر نوع کسب و کار معتبر است. در راه دیجیتال با قوانینی منصفانه را برای ایجاد یک چهار چوب درست وضع کرده‌ایم و استفاده از خدمات سایت راه دیجیتال منوط به پذیرفتن قوانین است.

بخش عمومی

در بازه زمانی مختلف راه دیجیتال ممکن است نوع ارائه خدمات و فعالیت خود را تغییر دهد و استفاده از راه دیجیتال به معنی پذیرفتن هر گونه تغییر در آینده است.

کپی رایت

هر نوع کپی برداری از لوگو ظاهر, مطالب ,فایل هاو اطلاعات کاربران و دیدگاه ها تنها با کسب اجازه کتبی از راه دیجیتال امکان پذیر است و در صورت رعایت نکردن این موضوع حق پیگرد قانونی را برای راه دیجیتال محفوظ میدارد.

قوانین استفاده از خدمات

  • فایل ها و آموزش های رایگان راه دیجیتال به شرط عدم هر نوع دستکاری و ویرایش اجازه ارسال برای دیگر افراد را دارند.
  • فایل ها و آموزش های غیر رایگان تنها برای خریدار آن مجاز به استفاده بود و در صورت مشاهده انتشار، راه دیجیتال ضمن مسدودی حساب کاربری اختیارات پیگیری خواهد داشت.
  • پنل کاربری تنها متعلق به 1 فرد است و در صورت شناسایی استفاده بیش از 1 نفر از 1 پنل راه دیجیتال حساب کاربری را مسدود خواهد کرد.
  • در صورتی که در یک محصول شرایط پشتیبانی نوشته شده باشد راه دیجیتال این نوع خدمات را ارائه می دهد. در غیر این صورت محصولاتی که شامل این عنوان نیستند فاقد پشتیبانی خواهند بود.
  • تمامی محصولات و خدمات راه دیجیتال تنها در آدرس rahdigital.ir ارائه می شود و راه دیجیتال در هیچ محل دیگری خدمات خود را ارائه نمی دهد.
  • تنها راه ارتباط راه دیجیتال در صفحه تماس با ما خواهد بود.
  • هر کاربر تنها با 1 ایمیل میتواند عضو شده و از خدمات راه دیجیتال استفاده کند.

شرایط بازگشت وجه

۱. از آنجایی که آموزش‌ها به صورت تخصصی و تجربی تهیه می‌شوند امکان بازگشت وجه برای آموزش‌ها در هیچ شرایطی وجود ندارید.

۲. تمامی خدمات ارائه شده توسط راه‌دیجیتال شامل بازگشت وجه نیستند، زیرا برای هر خدمت رزرو وقت انجام می‌شود، لطفا قبل از سفارش یک خدمت از درخواست خود مطمئن شوید.