فید «RSS» مارا دنبال کنید

چی میتونه جذاب‌تر از این باشه که دستچینی از اخبار روز هوش‌مصنوعی و تکنولوژی به صورت لحظه‌ای روی گوشی یا سیستم ما بهمون نمایش داده بشه، جای اینکه نیاز باشه هر بار سایت رو چک کنیم یا توی تمام شبکه‌های اجتماعی منتظر نوتیفیکشن باشیم، همه اینا به لطف RSS شدنی هست.

فید RSS راه‌دیجیتال جوری طراحی شده که همیشه تا ۵۰ نوشته آخر سایت رو بتونید همراه با عکس ببینید، و هر نوشته‌ای دقیقا در همون لحظه‌ای که انتشار پیدا میکنه به صورت نوتیفیکشن برای شما ارسال بشه، پس همراه باشید تا با هم RSS راه‌دیجیتال رو روی سیستم یا گوشی اضافه کنیم.

آدرس صفحات RSS ما

با وارد کردن اولین RSS در لیست زیر تمامی نوشته‌های راه‌دیجیتال در فیدخوان شما نمایش داده میشه.

ALL RSS: https://rahdigital.ir/feed/
Tech RSS: https://rahdigital.ir/technology/feed/
AI RSS: https://rahdigital.ir/ai/feed/

نصب برنامه فید خوان روی مرورگر کروم

این میتونه گزینه خوبی باشه، چرا که وقتی داخل مرورگر کروم هستید کنار نوار آدرس بهتون یک نوتیف از آخرین مطالب نشون بده، حتی میتونید در کنار راه‌دیجیتال از RSS سایت‌های دیگه هم استفاده کنید.

FeedBro یکی از بهترین اکستنشن‌های موجود در کروم و البته مرورگرهای بر پایه کرومیوم مثل اج هست. بعد از نصب کافی هست وارد فید‌برو بشید و بعد دکمه RSS مشابه تصویر پایین رو انتخاب کنید و اینجا لازم هست آدرس RSS های راه‌دیجیتال رو وارد کنید، برای هر دسته بندی یک RSS خاص وجود داره ولی پیشنهاد میدیم RSS اصلی رو وارد کنید تا به تمام نوشته‌های ما دسترسی داشته باشید.

نصب برنامه فید خوان روی اندروید و IOS

برنامه‌های رایگان بسیاری در این ۲ سیستم‌عامل وجود داره اما در اینجا به شما InoReader رو پیشنهاد میدیم، که نسخه اندروید اون رو میتونید از گوگل‌پلی و نسخه آیفون رو هم از اپ‌استور دانلود کنید.

البته به این برنامه محدود نیستید، کافی هست توی هر استوری که هستید عبارت RSS Reader رو جستجو کنید تا یک فیدخوان رایگان خوب به شما نمایش بده و مشابه نصب فید‌خوان روی کروم اینجا هم به دنبال ADD RSS بگردید و آدرس فید اصلی راه‌دیجیتال‌رو وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید