توییتر آگهی‌های استخدام شرکت‌هارا نمایش می‌دهد

توییتر آگهی‌های استخدام شرکت‌هارا نمایش می‌دهد

توییتر داره روی یه ویژگی کار میکنه که اکانت‌های سازمانی تایید شده «منظور شرکت‌هایی هست که اشتراک سازمانی توییتر رو خریدن» میتونن توی صفحه پروفایل خودشون آگهی‌های استخدامی منتشر کنن.

توییتر یک اکانت هم به اسم @TwitterHiring ساخته که فعلا توییتی داخلش نیست و هنوز به صورت رسمی چیزی در موردش نگفته ولی بعضی از اکانت‌ها توی توییتر الان ویژگی استخدام رو دارن استفاده میکنن.

توییتر آگهی‌های استخدام شرکت‌هارا نمایش می‌دهد
توییتر آگهی‌های استخدام شرکت‌هارا نمایش می‌دهد

اسکرین شات منتشر شده از نیما اوجی نشون میده که این ویژگی در توییتر اسمش Twitter Hiring هست و یک سازمان تایید شده در توییتر میتونه به کمک این ویژگی تا ۵ آگهی استخدام منتشر بکنه.

بر اساس این اسکرین شات میشه فهمید که توییتر اجازه میده سازمان‌ها بر اساس یک فید یا XML و ATS میتونن مشاغل خودشون رو آپدیت یا منتشر کنن که به صورت فوری داخل توییتر قرار میگیره و آپدیت میشه.

به نظر میرسه توییتر با این کار تصمیم داره با پلتفرم‌هایی مثل لینکدین رقابت کنه و به خاطر همین در ماه می یک استارتاپ به اسم Laskie رو هم خرید تا بیشتر توی موضوعی مثل مشاغل بتونه فعالیت کنه.

البته هزینه ماهیانه سازمان تایید شده هم کم نیست و اکانت‌هایی که علاقه دارن این اشتراک رو تهیه کنن باید ماهانه ۱۰۰۰ دلار به توییتر پرداخت کنن.

درسته که توییتر همیشه محلی برای انتشار آگهی‌های استخدام از طریق توییت کردن بوده ولی این میتونه مسیری جدیدی برای شکل دادن به آگهی‌های استخدام رسمی باشه.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید